1–půjčka

Proč produkt 1- půjčka = peníze ihned na ruku?

Všechny bankovní ústavy ke sjednání půjčky vyžadují doložení příjmu. Ovšem ne každý člověk je schopen příjem doložit. Doložení přijmu může těžko doložit člověk s nepravidelným příjmem, osoba samostatně výdělečně činná, nezaměstnaný člověk či maminka na mateřské dovolené. Pokud potřebujete zapůjčit peníze a nemáte jak prokázat příjem, nemusíte věšet hlavu. Některé nebankovní společnosti poskytnou peníze na ruku i bez doložení přijmu. Peníze ihned ve výši až 30.000,- Kč stačí na pokrytí nenadálých výdajů.

Nebankovní společnosti, které se zaměřují na poskytování půjček, Vám poskytnou peníze ihned bez doložení příjmu, nevyžadují ručitele, doklad o zaměstnání a výši výdělku a samozřejmě bez nahlížení do registru. Díky tomu je půjčka na ruku dostupná téměř každému.

Jakých výhod docílíte, pokud Vám poskytneme peníze na ruku.

– není potřeba dokládat příjem

– bez ručitele

– rychlost a pohodlnost

– není potřeba uvádět, na co jsou prostředky využity

Jak získat peníze na ruku.

1-půjčka je snadno a rychle dosažitelná. Nemusíte nikam chodit. Stačí pouze vyplnit náš dotazník a peníze na ruku získáte díky internetu  i v pohodlí domova. Žádost je zpracována standardně během několika minut a prostředky jsou poskytnuty v hotovosti nebo Vám je přivezeme až skoro do místa bydliště během několika hodin či maximálně několika dní.